Chwyt reklamowy sugeruje nam, że kupując taki produkt jesteśmy eko. Niestety nie jesteśmy! Ekoskóra jest to produkt całkowicie syntetyczny - jest tkaniną poliestrową, która pokryta jest warstwą plastyfikowanego polichlorku winylu - i z naturalną skórą nie ma nic wspólnego.

Zapach i smak masła robionego ręcznie przez nasze babcie był dla nas kiedyś bezcenny. I szkoda, że nie wszyscy mieliśmy okazję posmakować masła o smaku śmietany, bo to właśnie z niej powstaje masło.

Mogą być spożywane oddzielnie, wykorzystywane jako dekoracja bądź jako przyprawa. Dania przygotowane z udziałem kwiatów nabierają oryginalności i smaku. Są niskokaloryczne. Zawierają dużo witamin, składników mineralnych, olejków eterycznych, błonnika i polifenoli.

Co to jest cisza? W obecnych czasach i w naszym hałaśliwym świecie mało kiedy mamy okazję doznać ciszy. I tak naprawdę wybierając fotografię do tego artykuły zastanawiałam się jak ją przedstawić.

Chyba wszyscy lubimy jeść jabłka oraz przygotowane z nich smakołyki. Mam tu na myśli szarlotki, musy, dżemy, kompoty, dodatki do mięs i surówek. I mimo, że uwielbiam szarlotki będę namawiać do jedzenia w wersji nieprzetworzonej, gdyż w tej wersji są najzdrowsze.

Strona 1 z 12

© 2024,   APOCZYWAJ.PL       O NAS      KONTAKT     AVPRODUCTION.PL      KOMPOZYTOR.PL      WEBART-IT.PL

Please publish modules in offcanvas position.